Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>CENY I PŁATNOŚCI  >>>NAPIWKI 

Napiwki

Na Santorini, tak samo jak na innych greckich wyspach, napiwki są mile widziane, jednak nie są one obowiązkowe, tak jak przykładowo w krajach arabskich.
Zamawiając danie w restauracji zazwyczaj opłata za obsługę jest już wliczona w rachunek, mimo tego zostawienie napiwku wynoszącego 5 do 15%  kwoty  rachunku, jest bardzo pozytywnie przyjmowane. Pochwalenie zjedzonej potrawy również spotka się z bardzo ciełym przyjęciem przez Greka, czy to właściciela, kelnera, czy - przede wszystkim - kucharza :)

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.