Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>INFORMACJE OGÓLNE O SANTORINI  >>>DLACZEGO SANTORINI 

Dlaczego Santorini

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z najpiękniejszych wysp, która skradła serce niejednej osobie wrażliwej na piękno niezwykłej natury - Santorini. 

Wyspę morza i ognia, gdzie mity przeplatają się z rzeczywistością. Santorini to wyspa, której nie można się oprzeć i wobec której nie można pozostać obojętnym. Niezwykłe ukształtowanie wyspy powstałe na wskutek wielkiego wybuchu wulkanu tysiące lat temu, bogate w unikatowe widoki i kompnujące się ze sobą piękno jednej z  największych na świecie kalder z malowniczą architekturą oraz wyjątkowe plaże w odcieniach czerni i czerwieni. Warto zatrzymać się tutaj na chwilę, żeby delektując się pysznym santoryńskiem winem, zobaczyć jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na całym świecie.

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.