Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>CO WARTO ZOBACZYĆ NA SANTORINI  >>>ZACHODY SŁOŃCA 

Zachody słońca

 

Autor zdjęcia: Wolfgang Staudt 

 

Zachody słońca na wyspie są niezwykle popularne, wiele osób przybywa tutaj tylko dla nich.

Najbardziej popularnym miejscem na oglądanie zachodzącego słońca jest Oia, gdyż zachodzące , czerwone słońce pięknie się odbija w jej białych domach. Niemalże wszystkie kawiarnie, restauracje i bary, które mają chociaż mały dostęp do widoku na kalderę, tworzą mały taras, gdzie przy lampce wyśmienitego VinSanto można napawać oczy tym niezwykłym zjawiskiem. Równie popularne są rejsy po kalderze w trakcie zachodu słońca, w trakcie których zwyczajowo również odbywa się poczęstunek ( oczywiście w ramach ceny ;) w postaci lampki wina.

 

Naszym zdaniem, zachód słońca najlepiej ogląda się na kalderze, dlatego proponujemy rejsy statkiem z oglądaniem zachodzącego słońca w różnych wariantach :)

W przypadku zainteresowania rejsami po kalderze z zachodzącym słońcem lub zwiedzaniem najpiękniejszych plaż Santorynu, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

 

Wycieczki w okazjonalnych cenach! Polecamy! :)

 

 

 

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.