Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>POZOSTAŁE PRZYDATNE INFORMACJE  >>>SJESTA 

Sjesta

Na Santorini w głównych, najbardziej znanych miejscowościach sjesta w zasadzie nie występuje, a przynajmniej nie w tych godzinach, w których odbywa się ona zwyczajowo, czyli między 14:00 a 17:00.

Dzieje się tak z powodu natężenia ruchu turystycznego, który z kolei powodowamy jest przypływaniem właśnie w tych godzinach statków docierających na Santorini nie tylko z pobliskiej Krety, ale i z wielu innych kierunków świata. Owe  statki przypływają do santoryńskiego portu koło południa, wypływają zaś koło godziny 18:00. Ze względu na to może wystąpić sytuacja, że chcąc odwiedzić któryś sklepik po godzinie 18:00, będzie on chwilowy nieczynny ze względu na przesunietą w czasie sjestę, która musi się prędzej, czy później odbyć ;)

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.