Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>POZOSTAŁE PRZYDATNE INFORMACJE  >>>GODZINY OTWARCIA BANKÓW, URZĘDÓW ORAZ SKLEPÓW 

Godziny otwarcia Banków, urzędów oraz sklepów

Banki otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30. W sobotę i niedzielę są nieczynne. Urzędy (dotyczy to również poczty) otwarte są w większości przypadków od 7:30 do 13:00, ale dla pewności zawsze warto spytać lokalnego mieszkańca o dokładne godziny. Sklepy w kurortach turystycznych, takich jak Perissa czy Kamari otwarte są „od kiedy zostaną otwarte, do kiedy zostaną zamknięte”, co oznacza, że jeśli są klienci, to mogą nawet działać bardzo długo, a jeśli klientów nie ma, to zamykane są wcześniej. Na żadnym sklepie nie znajdziecie godzin otwarcia, natomiast na pewno będą one otwarte pomiędzy godziną 9:00 a 20:00. Kioski można znaleźć we wszystkich większych miejscowościach na Santorini. Czynne są codziennie orientacyjnie od 7: 00 do 00:00. Kioski na wyspie są bardzo dobrze zaopatrzone, można w nich kupić gazety, przekąski, napoje oraz papierose, ale i wiele innych produktów.

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.