Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>CO WARTO ZOBACZYĆ NA SANTORINI  >>>FIROSTEFANI 

Firostefani

Zobacz więcej zdjęć

Odległość dzieląca Firostefani od Firy to zaledwie jeden kilometr, bardzo popularne jest pokonanie tej drogi alejką, która wiedzie do stolicy wyspy, nad samym klifem.

Gdybyśmy mieli przetłumaczyć słowo „Firostefani” na Polski, oznaczałoby ono „Korona Firy”. Nazwa ta bardzo dobrze obrazuje miejscowość, można wręcz stwierdzić, że Firostefani jest pewnego rodzaju „przedsionkiem” znanej Firy. Wiele osób tutaj rozpoczyna zwiedzanie Firy, gdyż zaledwie kilkunastominutowy spacer nad samym klifem prowadzącym z Firostefani do Firy, daje niezapomniane przeżycia i możliwość zrobienia wielu cudnych zdjęć.

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.