Szukaj samochodu na wynajem

Kraj:

Odbiór:

Data odbioru:

Zwrot:

Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
Dzień: Miesiąc: Rok:
Ok
INTERNETOWY PRZEWODNIK PO SANTORINI   >>>TRANSPORT I KOMUNIKACJA  >>>TRANSPORT LOTNICZY 

Transport lotniczy

 

Port lotniczy Santorini

Oznaczenia lotniska IATA : JTR, ICAO: LGSR

 

Międzynarodowy port lotniczy Thiry, znajduje się  w północnej części miejscowości Kamari, obsługuje zarówno loty regularne, charterowe jak i wojskowe.

 

Regularne połączenia odbywają się z Atenami, do których lot trwa około 30minut. Lotnisko na wyspie jest bardzo małe, jednocześnie jest w stanie obsłużyć maksymalnie 6 samolotów pasażerskich, typu Boening 757 itp.

Komunikacja z lotniskiem jest bardzo dobra, na lotnisko dojeżdża KTEL, nie ma też większego problemu z zamówieniem taksówki, te zwykle stacjonują przed terminalem.

 

Poniżej znajdują się ważniejszy numery:

Służby lotniska tel.:  +30 22860 - 28420, 22279 

Policja tel.: + 30 22860 - 28451 

Strona z informacjami o lotnisku : www.hcaa.gr/content/index.asp?tid=142

Booking.com
sluchawka ikona slash fb ikona

Wszelkie informacje i materiały zamieszczone na stronach internetowych WiemGdzieJade.pl nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wobec wszelkich produktów i usług firmy WiemGdzieJade.pl nie mają zastosowania przepisy ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i ustawy z 2.03.2000 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Nazwa, logo oraz pozostałe nazwy i znaki słowne, słowno-graficzne oraz graficzne prezentowane na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są chronione przepisami prawa własności przemysłowej oraz prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody właściciela.